Maklér - FLATONIC | REALITNÝ SERVIS

Profilová fotka

Kristína Čulíková

Kristína doplnila dynamický tím spoločnosti FLATONIC v roku 2015. Napriek krátkemu pôsobeniu na realitnom trhu, Kristína má za sebou už niekoľko úspešne zrealizovaných obchodov. Na práci realitného makléra ju baví najmä jej rôznorodosť, časová flexibilita a neustály kontakt s ľuďmi. Spokojný klient je pre ňu najväčšou motiváciou. So záujmom sleduje dianie na realitnom trhu, dokonca sama prispieva článkami na rôzne zaujímavé témy z tejto oblasti. Teší sa na každú novú výzvu.

 

OSOBNÝ WEB MAKLÉRA

 

+421 (0) 910 861 186 info@realitymgm.sk

  Referencie

Aj týmto spôsobom sa chcem poďakovať maklérke Kristíne Čulíkovej za jej služby pri predaji môjho rodinného domu. V tomto prípade to bolo o to ťažšie, že som dlhodobo v zahraničí a Kristína musela riešiť komunikáciu s klientmi i nájomníkmi (nakoľko sa dom aj počas predaja prenajímal), a aj rôzne úskalia súvisiace s predajom domu úplne sama bez toho, aby ma akýmkoľvek spôsobom zaťažovala. Dohodli sme si pravidlá a tie 100% rešpektovala. Bola neskutočne ústretová bez ohľadu na deň i čas a mýslím, že aj na úkor svojho súkromného života. Jej nevyčerpateľná energia nakoniec vyústila v úspešný predaj mojej nehnuteľnosti k spokojnosti všetkých zainteresovaných strán. Ďakujem ešte raz a prajem do budúcna veľa spokojných zákazníkov.

Daniel Bardy


Realitná maklérka pani Čulíková ma milo prekvapila svojou profesionalitou, flexibilnosťou, ľudským prístupom, zodpovednosťou a spoľahlivosťou. Ak by mal každý takýto prístup ku klientom, tak by bol svet v oblasti zákazníckeho prístupu iný. Vrela vďaka.

Petra Kielárová


Ďakujem za precíznu a skvelo odvedenú prácu pani Čulíkovej!

Katarína Ostraczká


  BlogAktuálne ponuky makléra