Nadštandardný 5 - izbový rodinný dom, Domaniža.

Info v RK

Detail ponuky

Ponuka číslo: ZA013316

Popis

Ponúkame Vám Exkluzívne na predaj dvojpodlažný moderný, do detailu premyslený  5 izbový rodinný dom v tichej lokalite obce Domaniža. Nehnuteľnosť je v štádiu hrubá stavba/holodom s úžitkovou plochou 190 m2 a terasami 135 m2 a nachádza sa na priestrannom pozemku o výmere 1027 m2. Pri stavbe boli použité tie najkvalitnejšie materiály, okná značky Internorm. Súčasťou domu je predpríprava na tepelné čerpadlo a inteligentná elektroinštalácia, vďaka ktorej bude dom automatizovaný, ušetrí veľa nákladov na vykurovanie či osvetlenie, dokonca vytvorí oveľa pohodlnejšie bývanie. So všetkými systémami budete môcť manipulovať optimálne, dokonca aj na diaľku. Úžasnú atmosféru domu dotvára aj bezbariérové prepojenie dennej časti interiéru s exteriérom s vkusným, z oboch strán hrejúcim krbom a krásnym výhľadom.

DISPOZÍCIA 
 

Dom je rozdelený na 2 podlažia. Prízemie pozostáva s nasledovných miestoností:

obývacia izba s kuchyňou a jedálenskou časťou 

- komora

kúpelňa s umývadlom, toaletou a oknom

- zádverie s chodbou 

- hosťovská izba/pracovňa

POSCHODIE:

- 3 samostatné izby 

- šatník 

- chodba 

- kúpelňa s umývadlom, toaletou, sprchovým kútom, vaňou a oknom

- samostatná toaleta

Výnimočnosťou domu je TERASA okolo celého vrchného aj spodného podlažia a dvostranný krb.

LOKALITA:

Obec Domaniža poskytuje svojim obyvateľom vhodné podmienky pre život. V obci je kompletná občianska vybavenosť. Materská škola a základná škola je samozrejmosťou.  Občania majú k dispozícií kultúrny dom, poštu, pohostinstvá, potraviny, lekáreň, všeobecného lekára. 

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA013316. Call centrum tel: 0910 86 11 86.Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Podlahová plocha 190 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Domaniža


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.