1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM

Info v RK

Detail ponuky

Ponuka číslo: ZA014299

Popis

Exkluzívne vám ponúkame na predaj 1 izbový byt s balkónom v bytovom dome v Štúrove, na ul. Sobieskeho. Byt sa nachádza na 4. poschodí, v novostavbe s výťahom. Pozostáva z 1 veľkej izby, kúpeľne s WC a vstupnej chodby, jeho celková výmera je 48,84 m2, z toho čistá podlahová plocha bytu je 33,36 m2. Balkón s výmerou 15,48 mponúka krásny výhľad. V súčasnosti sa jedná sa o holobyt, ktorý bude dokončený v štandarde, s možnosťou výberu farieb, materiálov. Štandard zahŕňa laminátové podlahy, keramickú dlažbu, interiérové dvere a kompletnú sanitu. Taktiež je možnosť kúpiť byt ako holobyt bez dokončenia. Veľkou výhodou bytu je, že je skolaudovaný a po kúpe ihneď k dispozícií.

Bytový dom sa nachádza v krásnej pokojnej a tichej lokalite, v bezprostrednej blízkosti kúpaliska, obklopený množstvom zelene, s výbornou dopravnou dostupnosťou. Byty sú ideálne ako prvé bývanie pre mladých ľudí, ale vďaka svojej polohe sú tiež vhodné ako investícia na ďalší prenájom.

Technická špecifikácia:
Byty sú vybavené centrálnou prípravou teplej vody s odpočtom spotreby pre každý byt samostatne, centrálnou prípravou tepla s rozvodom tepla do radiátorov a odpočtom spotreby pre každý byt samostatne. Vyšší komfort ponúkajú zvukovo – izolačné steny medzi bytmi a protihluková kročajová izolácia v podlahách. Vstup do bytového domu ovláda elektrický vrátnik.

K bytu je možnosť dokúpenia vonkajšieho parkovacieho miesta alebo garáže s elektrickou bránou.

V meste Štúrovo je kompletná občianska vybavenosť, nachádza sa tam 5 materských škôl, 2 základné školy (jedna s vyučovacím jazykom slovenským a druhá s vyučovacím jazykom maďarským), špeciálna základná škola, gymnázium, združená stredná škola (bývalé papierenské učilište) a súkromná obchodná akadémia, rôzne obchody a služby a takisto aj úrady. V letných mesiacoch je toto mesto vyhľadávané tisíckami rekreantov, vyhľadávajúcich oddych, zábavu a vodné športy. Najznámejšie a najnavštevovanejšie je kúpalisko VADAŠ.

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA014301. Call centrum tel: 0910 86 11 86.Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Podlahová plocha 48.84 m2


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.